Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Przytoczna

Kolorowy pasek

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE GMINY PRZYTOCZNA 2015-2019

  

                                                

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH GMINY PRZYTOCZNA KADENCJA 2015-2019

 

Lp

Sołectwo

Sołtys

Skład Rady Sołeckiej

1.

Chełmsko

Magdalena Tymeczko

Chełmsko 77

tel. 600 416 587

Elzbieta Bożek-przewodnicząca

Mariusz Wrona

Norbert Tymeczko

Łukasz Opasek

Dorota Paczkowska

Marta Kisiel

Przemysław Tymeczko

 

2.

Krasne Dłusko

Łukasz Fujak

Kr. Dłusko 24b/6

Katarzyna Baran

Anna Kosikowska

Mirosław Wilczyński

Grażyna Madej

Marcin Kosikowski

 

3.

Dębówko

Bernadeta Racewicz

Orłowce 7

Marek Wik

Józef Nagajek

Stanisław Sobczak

Tadeusz Wyrwa

 

4.

Gaj-Poręba

Marek Matusiak

Gaj 17

tel. 726070583

Zofia Ratajczak

Bernadetta Matusiak

Wioleta Matusiak

Łukasz Szczerbak-przewodniczący

 

5.

Goraj

Waldemar Rogsch

Goraj 12/3

tel. 724276963

Adam Kępka

Paulina Mokrzycka

Dawid Głuszyk

Robert Telma

Iwona Szarata

Angelika Sudoł

Halina Ostrowska-przewodnicząca

 

6.

Krobielewo

Wasylkiewicz Jolanta

Krobielewo 23/1

tel. (95) 7494 887

Jarosław Winiarski

Jolanta Racewicz

Ewelina Mędykowska

Ewelina Chrzanowska

Ola Winiarska

 

7.

Lubikowo

Zofia Maciąg

Lubikowo 40/7

tel. 605653592

Barbara Jankowiak

Beata Sroka

Elżbieta Konieczna

Irena Hołody

Waldemar Maciąg

Katarzyna Dykszak

Krzysztof Jankowiak

 

8.

Nowa Niedrzwica

Żaneta Wrona

Nowa Niedrzwica 3/1

tel.. 725 999 536

Anna Taramasz

Jolanta Fujak

Małgorzata Piotrowska

Jarosław Kołodziej

Zofia Górniak

 

9.

Przytoczna

Adamski Wiesław

Przytoczna

ul. Główna

tel. (95) 7493 076

tel. 697093349

Henryk Sommerfeld

Wojciech Lisek

Bogusław Chajduk

Przemysław Błoch

Krystian Gabryelski

 

10.

Rokitno

Zbigniew Piekarski

Rokitno 48a

Danuta Szczyszyk

Aneta Hassa,

Józef Tarasiewicz

Mirosław Ufniak

Andrzej Lipski,

Grzegorz Dyla

Damian Szczyszyk

11.

Strychy

Krystyna Kaczmarek
Strychy 26

Piotr Okińczyc-przewodniczący

Łukasz Szewczyk

Joanna Woźniak

Damian Hercyg

Marcin Hercyg

Barbara Pankowska

12.

Stryszewo

Krystyna Adamczak

Stryszewo 2

tel. 515 247 788

Teresa Wik-przewodnicząca

Zenon Ziółkowski

Dorota Zapolska

Dorota Biniaś-Kamińska

Robert Kamiński

Janina Kamińska

 

 

 

13.

 

 

Twierdzielewo

 

 

Góra Marek

Twierdzielewo 11

tel. (95) 7493 963

 

Agnieszka Rzepecka-przewodnicząca

Gabryela Sieradzka

Anna Góra

Łukasz Góra

Wioletta Szyszka

 

14.

Wierzbno

Ewa Bielat

Wierzbno 16

Ireneusz Koput-przewodniczący

Magdalena Ciesiółka

Tadeusz Szulczyński

Lucyna Frąckiewicz

Ewa Bielat

Ireneusz Koput

 

 

 


 

                                                                       

Metadane

Źródło informacji:33
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:33
Data wprowadzenia:2007-04-03 20:56:41
Opublikował:33
Data publikacji:2007-04-03 20:58:00
Ostatnia zmiana:2015-08-03 14:39:48
Ilość wyświetleń:9861

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij